ЗСУ тренували в зоні ООС на Луганщині відбиття танкової атаки. ФОТО та ВІДЕО

-

Читайте также

Силові підрозділи, що захищають Луганщину, провели спільні навчання з протидії імовірним діям противника. Оскільки такі тренування проводяться у військових частинах регулярно, військовослужбовці продемонстрували високий рівень навченості та злагодженості, відпрацювавши алгоритми реагування на всі можливі загрози, повідомляє пресслужба оперативно-тактичного угруповання «Північ».

За легендою навчань, командуванням ОТУ «Північ» було отримано донесення з розвідки, що противник прорвав лінію оборони та почав наступ на наші позиції танковим підрозділом в кількості до 30 бронемашин. Командиром ОТУ було прийнято рішення щодо застосування одного із своїх резервів для зупинення наступу противника та перешкоджання його просуванню в глибину української території.

На шляху пересування колони військової техніки ЗСУ противник здійснив підрив мосту. За наказом командира, понтонний взвод в короткий термін навів понтонно-мостову переправу через водну перешкоду, чим забезпечив висування підрозділів резерву на визначені рубежі та своєчасне мінування танконебезпечного напрямку.

Після завершення завдання, рухомий загін загородження (РЗЗ) був атакований ворожим БПЛА, який скинув на колону саморобний вибуховий пристрій з імовірно радіаційною «начинкою». Відділення РХБЗ (радіаційної хімічної біологічної розвідки) провело розвідку маршруту руху РЗЗ, під час якої було виявлено підвищений рівень радіації на даній місцевості. Колона терміново пройшла  дезактиваційну обробку техніки шляхом змивання зараженого пилу з поверхонь військового озброєння.

«Подібні тренування ми проводимо щомісяця, кожного разу додаючи нові елементи, відпрацьовуючи різні аспекти протидії ворогу. Сьогодні вже досягнуто високий рівень злагодженості у виконанні поставлених завдань, тому ми з кожним разом ускладнюємо задачу, навчаючи особовий склад діяти в умовах раптової зміни обстановки», — зазначив керівник тренувань полковник Родіонов.

Як повідомляла група ІС, в Донецькому прикордонному загоні проведено польові заняття з вузькопрофільними спеціалістами бойової спрямованості. Основна складова – навчальні стрільби.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Италия внесет свой вклад в сдерживание российской агрессии — министр обороны

Италия готова «внести свой вклад» в сдерживание агрессии России против Украины. Страна выступает за дипломатическое разрешение конфликта, однако, если...