ЗСУ провели навчання розрахунків ТРК Точка-У на адмінкордоні з окупованим Кримом. ВІДЕО

-

Читайте также

Екіпажі тактичних ракетних комплексів “Точка-У”, що підпорядковані Командуванню об’єднаних сил ЗС України та несуть бойове чергування на адміністративному кордоні з тимчасово окупованою територією АР Крим, за сигналом здійснили марш, зайняли вогневі позиції та відпрацювали точне наведення на цілі.

Тренування з нанесення умовних ракетних ударів відбувалося на одному з полігонів бойової підготовки, що на Херсонщині, в умовах максимально наближених до бойових, повідомляє Командування об’єднаних сил ЗСУ.

За словами командувача ОС ЗСУ генерал-лейтенанта Сергія Наєва, під час тактико-спеціальних навчань розрахунки ТРК “Точка-У” продемонстрували вмілі дії з підготовки вихідні даних для ракетної стрільби, переведення комплексів з похідного положення в бойове, а також перевантаження ракети з транспортно-заряджаючої машини на пускову установку.

«Підрозділ швидко вийшов у район бойового застосування та здійснив топографічну прив’язку перед проведенням поодиноких і групових пусків по місцях зосередження повітряного та морського десанту умовного противника», — наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Як повідомив командувач, задля виходу з-під можливого удару, військові змінили позиційний район і здійснили умовні пуски по ракетних комплексах, аеродромах, захищених об’єктах і командних пунктах. Крім того, бойові розрахунки ракетного підрозділу відпрацювали дії в умовах радіаційного та хімічного зараження місцевості, а також з відбиття нападу диверсійно-розвідувальних груп умовного противника.

«Підрозділи, що несуть бойову службу на південному напрямку, системно займаються підвищенням бойових спроможностей та постійно готові до дій за призначенням», — підкреслив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Як повідомляла група ІС, раніше на Херсонщині пройшли навчання розрахунків РСЗО «Смерч» та «Точка-У».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Главари «ЛНР» опасаются вооруженного бунта

В так называемом "МВД ЛНР" сосредоточили свое внимание на тех, у кого дома есть оружие. Это касается всех, в...