ЗСУ передали відремонтований винищувач МіГ-29УБ. ФОТО та ВІДЕО

-

Читайте также

Держпідприємство “Львівський державний авіаційно-ремонтний завод”, що входить до складу ДК “Укроборонпром”, передало Повітряним силам ЗСУ відремонтований навчально-бойовий винищувач МіГ-29УБ.

Літак успішно пройшов випробувальні польоти та відбув в один із бойових підрозділів ЗС України, повідомляє пресслужба Укроборонпрому.

МіГ-29УБ є навчально-бойовою модифікацією винищувача, що призначений для вишколу курсантів і вдосконалення бойових навичок досвідчених пілотів.

“Попри те, що наше підприємство потрапило у зону економічної турбулентності через відсутність державного оборонного замовлення та вимушені зупинки, пов’язані із пандемією Covid-19, своєчасне виконання зобов’язань перед замовниками та партнерами залишається незмінним пріоритетом для колективу”, – зазначив директор Львівського державного авіаційно-ремонтного заводу Дмитро Матрунчик.

ДП “ЛДАРЗ” – єдине підприємство в Україні, яке відновлює МіГ-29 для наших захисників. Винищувач МіГ-29 є основним бойовим літаком Повітряних сил ЗСУ. Багатофункціональність МіГ-29 дає змогу використовувати його для виконання завдань протиповітряної оборони і для нанесення ударів по наземних цілях.

Як повідомляла група «ІС», Польща може модернізувати свої МіГ-29 в Україні.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

МВД Украины усилит меры по обеспечению безопасности: названа причина

Министерство внутренних дел Украины к началу курортного сезона усилит меры безопасности. Об этом рассказал первый заместитель министра внутренних дел...