ЗСУ отримали оновлений тягач БТС-4 для евакуації пошкодженої техніки. ФОТО і ВІДЕО

-

Читайте также

В Польше на одном из заводов произошел мощный взрыв: подробности происшествия

В четверг утром, 14 января, в польском городе Берунь в Силезском воеводстве, на заводе Nitroerg по производству взрывчатых веществ...

Путин приказал забрать у регионов РФ сотни миллиардов и закатать в дороги

Российские власти нашли нехитрый способ профинансировать амбициозный нацпроект по дорожному строительству в условиях резкого падения нефтегазовых доходов бюджета РФ. Чтобы...

СБУ викрила арсенал з вибухівкою та артилерійськими снарядами на Луганщині: опубліковано фото

Служба безпеки України виявила у Луганській області прихований арсенал із військовими засобами ураження. Про це йдеться у повідомленні пресслужби...

Державне підприємство «Львівський бронетанковий завод представив військовим оновлений броньований тягач середній БТС-4 з покращеними тактико-технічними характеристиками, повідомили в «Укроборонпромі».

БТС-4 успішно пройшов типові випробування та вже переданий Замовнику для експлуатації у Збройних Силах України. Основне призначення БТС-4 – евакуація та буксирування несправної, пошкодженої гусеничної та колісної військової техніки в умовах бойових дій.

«Після проведення капітального ремонту та низки доопрацювань БТС-4 став «бойовим побратимом» ремонтно-евакуаційної машини БРЕМ «Лев», яку виготовляє наше підприємство. Сьогодні на зберіганні у Збройних Силах України є у достатній кількості тягачі БТС-4, які потребують відновлення. Дуже важливо використати цей ресурс, відремонтувати та модернізувати цю техніку та у результаті отримати сучасну спеціальну бронемашину, яка служитиме військовим ще не один рік», – сказав керівник ДП «Львівський бронетанковий завод» Віктор Андрощук.

За його словами, окрім ремонту та модернізації, ЛБТЗ має можливість виготовляти і нові ремонтно-евакуаційні машини.

«Зокрема, у 2019 році ми успішно виготовили та поставили близько півтора десятка подібної комплектації броньованих тягачів (БРЕМ «Зубр») для потреб інозамовника з однієї з країн Азії. Тоді інтерес до бронемашин висловили і наші військові. Під час модернізації і комплектації даної машини для Збройних Сил України ми максимально врахували їхні побажання. На сьогоднішній день модернізований БТС-4 успішно пройшов типові випробування і відправлений у війська. Хочу зазначити, що нами проведено переддоговірну роботу з Міноборони на відновлення партії броньованих тягачів БТС-4 наступного року, виробничі потужності підприємства вже підготовлені», — зазначив Андрощук.

Фахівці Львівського бронетанкового заводу не лише освоїли капітальний ремонт броньованого тягача, але й успішно впоралися із завданням модернізації бронемашини, аби за своїми тактико-технічними характеристиками вона значно випереджала БТС-4 радянського зразка. Тому конструкторами та технологами підприємства було здійснено чимало оновлень.

Як повідомляла група «ІС», українське підприємство отримало контракт на постачання РЛС до США.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Путин приказал забрать у регионов РФ сотни миллиардов и закатать в дороги

Российские власти нашли нехитрый способ профинансировать амбициозный нацпроект по дорожному строительству в условиях резкого падения нефтегазовых доходов бюджета РФ. Чтобы...