Зрадниця передавала спецслужбам рф координати ЗСУ, отримані від чоловіка-військового — СБУ

-

Читайте также

Інформаторка надавала спецслужбам рф дані про розташування військових об’єктів і техніки ЗС України вздовж лінії фронту поблизу Донецької та Запорізької областей.

Слідством встановлено, що 31-річна мешканка Дніпропетровської області розпочала роботу на ворога у травні, повідомляє пресцентр СБУ.

Вона пішла на такий крок попри те, що перебуває у шлюбі з військовослужбовцем ЗСУ і вони мають спільного сина. Її чоловік, будучи на східному фронті, регулярно перераховував гроші на утримання дитини.

Зловмисниця використовувала свого чоловіка «в темну»: випитувала дані про розташування його військової частини та інших угруповань ЗСУ на передових позиціях. Отриману інформацію вона передавала через месенджери до військової розвідки рф, де її використовували для артилерійських та авіаударів.

Зрадницю затримали після чергової передачі даних. Слідчі СБУ повідомили їй про підозру.

Як повідомляла група ІС, на Миколаївщині викрили агента рф, який полював на позиції HIMARS.


Інформація – одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter – посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

Конференція у Гаазі стала найбільшим провалом росії як члена ОЗХЗ

27-ма сесія Конференції держав-учасниць Конвенції про заборону хімічної зброї стала найбільшим провалом росії як держави-члена Організації із заборони хімічної...