Затримання терориста Косяка на Донбасі: в мережі вперше опублікували відео

-

Читайте также

У мережі було опубліковано відео моменту затримання російського терориста Андрія Косяка. Його українські військові нещодавно затримали на лінії розмежування неподалік Золотого. Запис оприлюднив у своєму Telegram-каналі журналіст Андрій Цаплієнко.

«Вперше публікую кадри затримання бойовика Андрія Косяка. Російська пропаганда представляє його, як «неозброєного представника СЦКК ЛНР, проти якого українські військові застосували зброю», – зазначив він.

Журналіст наголосив, – кадри доводять, що російський найманець насправді був озброєним. Українські армійці на масці вилучили в нього зброю, тоді як спостерігачі СЦКК не мають права її мати при собі.

«І взагалі, «СЦКК ЛНР» не існує. Згідно з домовленостями, у Спільний центр контролю та координації можуть входити лише представники України та Росії», – відзначив він.

Далі, відео чітко доводить, що ніякого немотивованого насилля під час затримання Косяка не було – він добровільно здався. Єдине, що збрехав, коли назвав себе «рядовим», маючи просто в кишені посвідчення офіцера та погони лейтенанта.

«З подачі Росії зараз блокується уся робота СММ ОБСЄ з тим, щоб міжнародна організація тиснула на Україну, і та повернула Косяка. Якщо Україна це зробить, вона визнає існування незаконної «СЦКК ЛНР», а, таким чином, визнає і «ЛНР», як сторону переговорів. Такий от хитрий план», – резюмував Цаплієнко.

 

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше в зоні ООС затримали бойовика «ЛНР» з російським паспортом.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Война в Сирии: боевики ИГИЛ расстреляли автобусы с рабочими-нефтяниками

В Сирии нападению ИГИЛ подверглись работники нефтяного месторождения Аль-Харата. Транспортные средства атаковали террористы.  Об этом со ссылкой на «SANA»...