Захоплення будівлі в Києві: в мережі опубліковано повне відео затримання терориста

-

Читайте также

В мережі опубліковано повне відео затримання чоловіка, який раніше захопив в Києві відділення банку. Відео було опубліковано агентством УНІАН.

На момент взяття під контроль силовиками зловмисник перебував у тісному приміщенні банку разом з захопленою співробітницею, що сиділа по інший бік столу біля терориста, і журналісткою. Чоловік саме розповідав на камеру ЗМІ про себе, коли в кімнату увірвалися оперативники. Затримання тривало лічені секунди. На знятих кадрах чути, як оперативники кричать: «Не стріляти!» під час виведення зловмисника з будівлі.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше стало відомо, що відділення банку в Києві захопив громадянин Узбекистану Карімов Сухроб Рахмановіч, 1988 року народження.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Минобороны РФ держит в «заложниках» выпускников военных вузов. ВИДЕО

Еще один офицер, выпускник военного вуза РФ, обратился к общественности, потому что не может уволиться из вооруженных сил и...