Як визначали найкращих кулеметників в окремій гірсько-штурмовій Закарпатській бригаді. ВІДЕО

-

Читайте также

В окремій гірсько-штурмовій Закарпатській бригаді пройшли змагання, на яких визначали найкращих кулеметників ПКМ. Змагання проводилися з метою підвищення польової виучки, вдосконалення теоретичних знань, умінь та навичок, необхідних для виконання завдань самостійно у відриві від головних сил, повідомляє пресгрупа ОТУ «Схід».

Конкурс складався з таких завдань як проходження спеціальної смуги перешкод, практичного виконання стрільб з кулемету з різних положень на різних дистанціях з мінімальним використанням боєприпасів, неповного розбирання та збирання кулемета.

Як повідомляла група ІС, на Прикарпатті пройшли навчальні збори з кулеметниками військових частин Західного ОТО. Впродовж п’яти днів військовослужбовці Нацгвардії вдосконалювали свої знання та вміння діяти у складних умовах.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Российские военные устроили смертельное ДТП в Сирии. ФОТО

Бронеавтомобиль БПМ-97 "Выстрел" российского контингента в Сирии стал участником масштабного ДТП на трассе вблизи города Тартус. Фото с места...