Як відновлюють зруйновані окупантами будинки в зоні ООС. ФОТО та ВІДЕО

-

Читайте также

Підрозділи ДСНС у поточному році відновили у прифронтових населених пунктах Донеччини 212 будинків, пошкоджених російськими окупантами.

«Надзвичайники здійснюють усі необхідні ремонтні роботи у будинках, що були пошкоджені в результаті обстрілів. Вже відновлено 212 будинків. Роботи тривають, в планах у рятувальників відновити якомога більше осель», — йдеться у повідомленні ГУ ДСНС України у Донецькій області.

Зазначається, що в результаті бойових дій було пошкоджено чимало житлових будинків мирних жителів Донеччини. Самостійно відновити будинки для більшості людей – неможливо, адже переважна більшість громадян – це самотні літні люди, пенсіонери, багатодітні родини.

Із початку ведення бойових дій у регіоні на територіях, підконтрольних українській владі, було зруйновано та пошкоджено 13255 житлових будинків. В минулому році на Донеччині спільними зусиллями працівників ДСНС відновили понад 1300 житлових будинків вздовж усієї лінії розмежування.

Як повідомляла група ІС, на Донеччині триває будівництво центрів безпеки громадян.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

В новой стратегии России закрепили принципы агрессии за рубежом

Обновленная версия стратегии нацбезопасности России допускает, что она может использовать силовые методы в ответ на недружественные действия иностранных государств. Секретарь...