Як відбувались російські провокації на морі під час навчань Sea Breeze. ВІДЕО

-

Читайте также

Під час навчань Sea Breeze 2021 за військовими та прикордонними кораблями України і партнерів постійно стежили росіяни, та традиційно вдавалися до провокацій.

Кораблі ЧФ РФ та прикордонслужби ФСБ РФ підходили в безпосередню близькість до кораблів Морської охорони  Держприкордонслужби України та супроводжували міжнародні тактичні групи із кораблями країн НАТО. Особливе занепокоєння викликало наближення учасників міжнародних навчань до районів газоконденсатних родовищ у Чорному морі, повідомляє пресцентр ДПСУ.

У кораблів країни-агресора негайно виникали загрозливі нотки у повідомленнях по відкритих каналах міжнародної морської безпеки: райони оголошувалися закритими за неіснуючими повідомленнями, курс руху кораблів оголошувався небезпечним, лунали вимоги негайно змінити курс та залишити район родовищ.

Патрульний корабель ЧФ РФ «Павел Державин» аби виправдати своє перебування в точці стеження за іноземними військовими кораблями у безпосередній близькості до територіального моря України, використовував сигнал «судно без можливості керуватися» (дві кулі одна над однією). Але на запит українських прикордонників, чи потрібна допомога, «ввічливі люди» визнавали, що паламки у корабля немає і посилалися на очікування розпорядження «з верху».

Зрештою, всі стеження і хитрощі було викрито, план навчань виконано в повному обсязі, аргументи української сторони про проведення міжнародних навчань у В(м)ЕЗ України із дотриманням норм міжнародного мореплавства, залишали російські кораблі ні з чим. Міжнародні тактичні групи кораблів благополучно повернулися в пункти базування, а північні сусіди на поважній дистанції лише пильно дивилися в слід.

Нагадаємо, Міноборони Нідерландів заявило про небезпечні маневри російських винищувачів в безпосередній близькості від фрегата HNLMS Evertsen у Чорному морі.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Сдувшийся крымский мяч, или Почему Крым так и не стал российским

На сайте токийской Олимпиады-2020 Крым изображен украинским. Первоначально на карте Крым был отделен границей от Украины, но когда МИД...