Домой Видео Як українські винищувачі відпрацювали зліт-посадку на автомобільній трасі. ВІДЕО

Як українські винищувачі відпрацювали зліт-посадку на автомобільній трасі. ВІДЕО

Українські винищувачі Су-27 відпрацювали зліт-посадку на автомобільній трасі Київ-Чоп, повідомляє Український мілітарний портал.

Тренування відбувались 27 серпня коли рух автомобільного транспорту на ділянці між селами Крупець та Михайлівка Радивилівського району було обмежено.

Льотчики винищувачів відпрацьовували «посадку конвеєром», або як її ще називають «touch and go», що в перекладі з англійської означає – «доторкнувся та пішов».

Під час таких тренувань льотчики відпрацьовують всі елементи необхідні для звичайної посадки, а як шасі торкаються злітно-посадкової смуги розпочинаються дії як при зльоті літака (збільшення обертів двигуна до злітного положення, закрили встановлюються у злітне положення та інше).

Під час приземлення літаків на автотрасі рух автотранспорту тимчасово перекрили. Згодом рух автотранспорту трасою було відновлено. Відпрацювання завдань подібним чином дозволяє збільшити інтенсивність тренувань у малий проміжок часу, що дуже актуально на автомобільних трасах по котрим здійснюється рух транспорту.

Подібні тренування відбуваються не вперше, для прикладу у 2016-у році українські МіГ-29 здійснили навчальну посадку та зліт на авіаційній ділянці цієї ж автотраси в рамках навчань «Небесний щит-2016».

Нагадаємо, випускники військових академій 2018-2019 років сіли за штурвали модернізованих «піксельних» винищувачів МіГ, аби у складі ескадрильї виконати непрості завдання, підготовлені начальником авіації ПвК «Центр».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу