Як у ЗСУ тренувались розмінуванню за допомогою УР-77 «Метеорит». ВІДЕО

-

Читайте также

У 48-й Кам’янець-Подільській інженерній бригаді ЗСУ тренувались розмінуванню за допомогою УР-77 «Метеорит», повідомила пресслужба частини.

Під час проведення заняття особовий склад поставлене завдання відпрацював на «відмінно».

Відео встановлення навчального заряду детонуючого кабелю ДКРП:

УР-77 створена на базі самохідної гаубиці 2С1 «Гвоздика» і серійно вироблялась з 1978 року, зазначає «Український мілітарний портал».

При довжині 7,9 метра, ширині 2,9 метра і висоті 2,5 метра установка масою 15,5 тонни здатна розвивати швидкість до 60 кілометрів на годину. Запас її ходу складає до 500 кілометрів по шосе і до 250 кілометрів по пересічній місцевості.

У серпні 2020 року на Хмельниччині військові окремої інженерної бригади провели батальйонні тактико-спеціальні навчання з використанням переносної установки розмінування УР-83П.

Навчання пройшли у три етапи: планування, переміщення особового складу й військової техніки та практична фаза застосування.

Після планування та оцінювання обстановки, вироблення замислу на бойове застосування підрозділів відбувся марш у визначений район. Під час переміщення військові виконали інженерну розвідку шляхів висування, фортифікаційне обладнання рубежу оборони, встановили групи мін та мінні поля.

На завершальному етапі підрозділи частини практикувалися у проробленні проходів у загородженнях і мінуваннях з використанням переносної установки розмінування УР-83П.

УР-83П – установка розмінування призначена для пророблення проходів в мінних полях. Установка розмінування УР-83П складається з направляючої стійки, анкерного пристрою, двох касет з 22 секціями детонуючого кабелю ДКРП-4, двох реактивних двигунів ДМ-70, двох гальмівних канатів, вузла передачі детонації, підривника ВР-04, з’єднувального троса, пускового пристосування, ЗІП.

Як повідомляла група ІС, бійці 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила посіли перше місце у конкурсі на краще інженерно-саперне відділення серед підрозділів ОТУ «Північ».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

В РФ произошла массовая драка на свадьбе: людей давили машиной. ВИДЕО

В селе Лебяжье Ульяновской области РФ произошла массовая драка на свадьбе. В Сети опубликовали кадры, на которых видно, как...