Як у воєнній розвідці України вдосконалюють навички ножового бою. ВІДЕО

-

Читайте также

Українські розвідники зобов’язані досконало володіти не лише всіма зразками вогнепальної зброї. В умовах ближнього бою та під час виконання розвідувально-диверсійних операцій у тренованих руках ніж є ефективнішою зброєю за автомат або пістолет.

Також цей вид бойового мистецтва вчить працювати на випередження, відчувати загрозу і наперед прораховувати всі свої кроки, йдеться у матеріалі сайту ГУР МО України.

Для фахівців ножового бою використання холодної зброї – не лише фізичні вміння та навички. Це – філософія, яка передбачає глибоку обізнаність у світовій воєнній історії, історії зброї, дотримання принципів гуманізму та лицарських традицій.

Також опубліковано відео з тренувань розвідників із застосування бойових ножів і захисту від холодної зброї.

Як повідомляла група ІС, курсанти факультету Військової розвідки та спецпризначення Військової академії Одеси приймали участь у змаганнях SHARP BLADE.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

В Китае уйгуров содержат в лагерях, в которых пытают заключенных

Согласно данным американского новостного сайта BuzzFeed News, известного публикацией ряда резонансных публикаций, в провинции Синьцзян на западе Китая было...