Тим бійцям, з якими служить Олександр Віталійович, дійсно пощастило. Він – дипломований спеціаліст, кухар з багаторічним досвідом. Каже, почав готувати з дитинства. Та попри солідний кухарський стаж, процес приготування їжі для нього і досі надзвичайно цікавий, розповів він журналістам з прес-центру ООС.

Про таких людей кажуть: «Фанат своєї справи». Тож щоразу, як бригада прибуває в район бойових дій – першим ділом шукає підходяще місце для свого «ресторану на передовій». Цієї ротації заклад польового харчування Олександр розмістив у старому бліндажі. Разом із побратимами привели його до ладу, переобладнали та устаткували необхідним кухонним приладдям.

«Вийшов майже ресторан із модною нині відкритою кухнею. А що, у нас добре злагоджений підрозділ: хлопці люблять смачно поїсти, а я – готувати, – сміється Олександр. – Меню залежить від заявок побратимів і від продуктів, що постачаються. Із продовольчим забезпеченням зараз проблем немає. Можна приготувати різноманітні страви. Але хлопці все частіше просять зробити щось домашнє. Готуємо борщ, голубці, відбивні, котлети, вареники, картоплю зі шкварками»,  — каже Олександр.

Ресторан на передовій

Ресторан на передовій#ООС #Операція_ОС Олександр Віталійович – дипломований спеціаліст, кухар з багаторічним досвідом. Каже, почав готувати з дитинства. Та попри солідний кухарський стаж, процес приготування їжі для нього і досі надзвичайно цікавий.Про таких людей кажуть: «Фанат своєї справи». Тож щоразу, як бригада прибуває в район бойових дій – першим ділом шукає підходяще місце для свого «ресторану на передовій». Цієї ротації заклад польового харчування Олександр розмістив у старому бліндажі. Разом із побратимами привели його до ладу, переобладнали та устаткували необхідним кухонним приладдям.– Вийшов майже ресторан із модною нині відкритою кухнею. А що, у нас добре злагоджений підрозділ: хлопці люблять смачно поїсти, а я – готувати, – сміється Олександр. – Меню залежить від заявок побратимів і від продуктів, що постачаються. Із продовольчим забезпеченням зараз проблем немає. Можна приготувати різноманітні страви. Але хлопці все частіше просять зробити щось домашнє. Готуємо борщ, голубці, відбивні, котлети, вареники, картоплю зі шкварками. Я переконаний, що смачна їжа, приготовлена з душею, знімає стрес і робить людей щасливішими.

Опубліковано Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation Середа, 21 серпня 2019 р.

Раніше стало відомо про те, що ЗСУ придушили збройну активність бойовиків біля Новолуганського.