Як «спецслужби» окупантів «вербують» українців для виконання диверсій. ВІДЕО

-

Читайте также

Студент одного з українських вищих навчальних закладів, житель Троїцького району, періодично відвідував своїх родичів у тимчасово окупованому Луганську. Під час перетину лінії розмежування він був затриманий під вигаданим приводом представниками так званої «МДБ ЛНР». Через залякування та психологічний тиск бойовики вимагали від хлопця інформацію про нібито його зв’язки з українськими правоохоронними органами, інформує прес-центр СБ України.

Погрожуючи фізичною розправою, зловмисники змусили студента підписати згоду на конфіденційне співробітництво з так званою «МДБ ЛНР».

Після повернення на підконтрольну українській владі територію він потрапив у поле зору СБУ. В ході перевірки було встановлено, що українець не виконував злочинних завдань на користь терористичної організації.

Інший наш співвітчизник – мешканець Новоайдарського району, під час перебування на тимчасово окупованій території Луганщини також був протиправно затриманий учасниками незаконних збройних формувань. Зловмисники намагалися «вибити» з нього зізнання у нібито підготовці до вчинення диверсії у тимчасово окупованому Луганську. В обмін на звільнення вимагали від чоловіка негласно співпрацювати з так званою «МДБ ЛНР».

Після відмови українця від «пропозиції», йому нанесли тяжкі тілесні ушкодження та залишили непритомним у лісі. Згодом чоловіку вдалося потрапити на підконтрольну українській владі територію Луганщини, де йому було надано медичну допомогу.

СБУ попереджає, що у поле зору представників незаконних збройних формувань, які підконтрольні спецслужбам РФ, може потрапити будь-який громадянин нашої держави.

Нагадаємо, як раніше повідомляла група ІС, спецслужби РФ продовжують здійснювати незаконні затримання українців під час перебування на заробітках або при перетині українсько-російського кордону. Погрозами і шантажем вони намагаються залучити їх до конфіденційного співробітництва.

загрузка...

Свежее

Армия США получит гиперзвуковой ракетный комплекс: названы сроки

Соединенные Штаты в 2023 году получат гиперзвуковой ракетный комплекс дальнего действия Long-Range Hypersonic Weapon (LRHW), пишет Telegram-канал «Военный обозреватель». В...