Як пройшли антитерористичні навчання у Дніпрі. ФОТО та ВІДЕО

-

Читайте также

Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні СБУ у Дніпропетровській області провела командно-штабні навчання з елементами контрдиверсійної операції. Тренування проводились на об’єктах залізничної галузі та держпідприємстві, яке спеціалізується на зберіганні радіоактивних матеріалів, повідомляє пресцентр Нацгвардії України.

За легендою навчань, умовна група «терористів», яка проникла на спецпідприємство, викрала джерело іонізаційного випромінювання, і планувала вивезти його залізничним транспортом до Києва для вчинення терактів. Долучившись до групи прикриття в одному із залізничних потягів і спровокувавши конфліктну ситуацію, «зловмисники» захопили «заручників» та забарикадувались у вагоні пасажирського потягу.

Після безрезультатних переговорів, керівництво АТЦ санкціонувало залучення штурмових груп, які нейтралізували умовних диверсантів та звільнили «заручників». У заходах взяли участь підрозділи СБУ, Нацгвардії, Нацполіції, ДСНС, а також представники держпідприємств. Метою тренувань стало підвищення рівня міжвідомчої взаємодії під час проведення антитерористичної операції на об’єктах підвищеної небезпеки і транспортної інфраструктури.

Координаційна група ретельно проаналізувала кожен етап навчань, відзначивши високий рівень готовності його учасників до виконання завдань за призначенням.

Дієва участь Нацгвардійців у навчаннях – на відео:

Як повідомляла група «ІС», біля окупованого Криму відбулися навчання з протидії ворожим диверсійно-розвідувальним групам.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Матович заявил о начале вакцинации «Спутником», но Минздрав Словакии об этом впервые слышит

Бывший премьер-министр Словакии, министр финансов Игорь Матович заявил, что скоро в стране якобы начнется массовая вакцинация российским препаратом "Спутник...