Як прикордонники використовують нові Airbus H-125 на Чернігівщині. ВІДЕО

-

Читайте также

Прикордонники ДПСУ здійснюють патрулювання державного кордону з повітря за допомогою нових вертольотів Airbus H-125. Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

Вертольоти були надані в рамках міжурядової угоди між Україною та Францією. Охоронці кордону на Airbus H-125 обстежили 185 км місцевості на Чернігівщині.

Особливу увагу під час обльоту прикордонники звертали на виявлення маломірних суден, що можуть незаконно знаходитися поблизу кордону та на накопичення біля пунктів пропуску транспортних засобів. Також надважливим було й виявлення браконьєрства в межах прикордоння.

Загалом упродовж всього польоту охоронці кордону здійснили обстеження 160 км річкової ділянки та 25 км – суходолу.

Як повідомляла група ІС, прикордонники Харківської окремої авіаційної ескадрильї провели на аеродромі «Коротич» ознайомчі польоти для курсантів Кременчуцького льотного коледжу. Майбутні пілоти мали змогу спостерігати за польотом французського вертольота Airbus Helikopter H125.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

Російський мобілізований розповів про великі втрати і пиятику в підрозділі — перехоплення ГУР. АУДІО

Спеціалісти української розвідки продовжують успішно перехоплювати конфіденційні розмови російських загарбників. «Четверо суток не сплю... 30 чоловік від роти лишилось......