Як правоохоронці тренуються на випадок ускладнення обстановки на кордоні. ВІДЕО

-

Читайте также

У Житомирській області в рамках проведення спільної спеціальної прикордонної операції «Полісся» відбулись тренування щодо забезпечення правопорядку в прикордонні у разі ускладнення оперативної обстановки. Тренування проходили під керівництвом координаційної групи Антитерористичного центру при обласному управлінні СБУ, повідомляє пресцентр ДПСУ.

Охоронці кордону із залученням резервів Держприкордонслужби спільно з підрозділами СБУ, Національної поліції, Нацгвардії, ДСНС, ДМСУ, інших правоохоронних та військових формувань практично відпрацювали елементи з питань взаємодії сил і засобів різної відомчої належності щодо обміну інформацією, пошуку, переслідування та затримання ймовірних порушників державного кордону.

Також учасники тренувань відпрацювали питання стримування, блокування та оточення великих груп нелегальних мігрантів, як в пунктах пропуску, так і поза ними.

Як повідомляла група «ІС», у РНБО попередили про можливі провокації на кордоні України.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее