Як підрозділи ЛИТПОЛУКРБРИГ пройшли навчання на психологічне та фізичне випробування. ВІДЕО

-

Читайте также

Навчання Three Swords 2021 («Три мечі 2021»), яке триває на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, стало насиченим та цікавим для підрозділів багатонаціональної бригади ЛИТПОЛУКРБРИГ АрміяInform.

Зокрема, непростим випробуванням виявилась для польських військових проходження психологічної смуги перешкод. Півкілометрова спеціальна ділянка включає в себе чимало важких для подолання несподіванок: ламану смугу перешкод, лабіринт із шин, вузький прохід, подолання залізної труби, пересування горбистою місцевістю, з колючим дротом, водяні басейни, «гойдалки» й багато іншого. До того ж на певних ділянках палав вогонь, а деякі були вкриті суцільним димом, що добряче заважало дихати на повні груди і збивало ритм. Попри це, підтримуючи один одного, підрозділ ЗС Польщі гідно подолав смугу і навіть запропонував влаштувати своєрідний «батл» з подолання між усіма націями міжнародної бригади.

У цей же час представники українського батальйону багатонаціональної бригади ЛИТПОЛУКРБРИГ підвищували рівень бойової готовності, виконуючи бойові стрільби зі 120-мм мінометного комплексу 2Б11. Під час практичних дій мінометники приховано зайняли позиції та кругову оборону навколо, замаскувались і швидко відпрацювали по цілях. Водночас постійно вели спостереження та могли змінити позиції.

Українські вояки провели стрільби і зі станкових протитанкових гранатометів СПГ-9 та автоматичних гранатометів АГС-17. Навички наших бійців високо оцінили військові інструктори США.

Цікавим видався день і для литовських військових. Представники Військової поліції цієї країни відпрацювали питання супроводження колон з особливо важливими персонами та взяття під контроль та оборону важливих комунікаційних сполучень. Доречно зауважити, що драйву до виконання цього завдання додали представники українського підрозділу OPFOR. Хлопці настільки майстерно розіграли роль терористів, що литовським військовим поліцейським часом було непереливки.

Також відпрацювали й питання медичної евакуації важкопоранених за допомогою комплекту зйомного бортового обладнання «Канат-1».

Як повідомляла група ІС, під час навчання «Три мечі 2021» підрозділи ЛИТПОЛУКРБРИГ вдосконалювали практичні елементи застосування, які будуть необхідні під час активних заходів.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Российские оккупанты отняли у крымчан право на море и заповедник

Местом проведения арт-проекта псевдофестиваля "Таврида — АРТ" оккупантами выбрана бухта Капсель в Судаке. Это красивейшее место на берегу Черного...