Як на Херсонщині перевірили бойову готовність авіаційних навідників. ВІДЕО

-

Читайте также

Авианосец «Адмирал Кузнецов» и анабиоз потенциального месторождения металлолома

В декабре прошлого года в ряде российских СМИ прошла информация о том, что российские кораблестроители намерены в 2022 году...

Пушилин опубликовал заявление относительно «революционных» событий в Украине. ФОТО

Главарь террористов "ДНР" Денис Пушилин опубликовал на своей странице в Twitter заявление о некой «Всеукраинской Народной Революции». Об этом...

Послать все на: в оккупированной Феодосии продают детские раскраски с ругательствами. ФОТО

В оккупированной Феодосии нашли странный товар для детей – раскраска содержала фразы с намеком на ругательные слова. Об этом сообщает...

На Херсонщині відбулися практичні заходи перевірки бойової готовності передових авіаційних навідників, екіпажів вертольотів армійської авіації та мобільних резервів десантно-штурмових військ.

«Основним завданням для наших військовослужбовців став пошук, виявлення та знищення авангарду морського десанту умовного противника. Зокрема, передові авіаційні навідники продемонстрували свої вміння та навички з надання цілевказівок вертольотам на знищення ворога і визначення місць для десантування, безпосередньо з «поля бою», — повідомив командувач об’єднаних сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв.

За словами командувача, для військовослужбовців, які несуть службу на південному напрямку – це стало не лише хорошою перевіркою, а й можливістю вдосконалити злагодженість екіпажів вертольотів та взаємодію з іншими підрозділами родів військ.

Разом із тим, вертолітники відпрацювали вправи зі стрільби у польоті на малих висотах по знищенню наземних цілей умовного противника.

«Перевірка – це завжди добре, адже ми можемо оцінити реальний стан справ в угрупуванні військ, яке підпорядковане нашому Командуванню. Як командувач можу сказати, що діями підлеглих задоволений. Більшість військовослужбовців мають не одну ротацію до району проведення операції Об’єднаних сил та величезний бойовий досвід. Перевірка показує, що вони стають майстернішими у військовій справі, а також практично передають свій досвід молодим членам екіпажів та бойовим побратимам», — наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Як повідомляла група ІС, на одному з військових полігонів Чернігівщини пройшли планові заняття з бойової підготовки офіцерів груп авіаційних навідників армійської авіації Сухопутних військ ЗСУ.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее