Як морські авіатори тренувались наносити вогневих ударів в акваторії Чорного моря. ФОТО та ВІДЕО

-

Читайте также

Під час льотної зміни льотчики морської авіаційної бригади провели навчально-тренувальні польоти з бойовою стрільбою. У тренуваннях брали участь два вертольоти Мі-8 та Мі-14ПЧ, повідомляє АрміяInform.

Екіпажі вертольотів відпрацювали переліт із місця базування на полігон у Херсонській області, де неодноразово відпрацьовували зліт-посадку, прольоти по колу, після чого отримали завдання щодо цілей, які потрібно було вразити.

Мі-14ПЧ відпрацював елемент радіолокаційного пошуку човна умовного противника та тактичне бомбометання у заданому районі. Своєю чергою екіпажі Мі-8, після бойового маневрування парою, відпрацювали практичні пуски некерованих ракет та бомбометання по заданих цілях.

«Тренування відбувались упродовж декількох днів, що дало змогу усім екіпажам відпрацювати завдання різної складності. Екіпажі на відмінно виконали контрольні польоти та, продемонструвавши злагодженість у діях, «знищили» усі задані цілі», —  розповів заступник командира бригади з МПЗ підполковник Родіон Козаков.

Як повідомляла група ІС, льотний склад 831-ї бригади тактичної авіації повітряного командування «Центр» успішно відпрацював льотну зміну.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Более половины россиян хотят уехать из страны

Только 40% россиян заявили о желании остаться в России, если бы имели возможность жить в любом другом месте, показал...