Як курсанти ХНУПС навчались застосовувати ЗРК «Бук» та «С-300». ВІДЕО

-

Читайте также

Випусковий курс Харківського національного університету Повітряних сил імені Івана Кожедуба брав участь у навчаннях на Харківщині з використанням ЗРК «Бук-М1» та «С-300». Курсанти отримали необхідні навички управління технікою не тільки вдень, але і вночі, повідомила пресслужба університету.

Головною метою тактико-спеціальних навчань було проведення перевірки теоретичних і практичних навичок. Керівник вишу зазначили, що випускники здатні виконувати практичні завдання під час керування технікою як вдень, так і вночі. Вони успішно впоралися з виконанням поставлених цілей.

Серед техніки, яка використовувалася на навчаннях, були представлені комплекси різних модифікацій «С-300», ЗРК «Бук-М1», а також автомобілі забезпечення. Основне завдання бойової техніки – захист проти атаки з повітря.

Як повідомляла група ІС, курсанти-випускники ХНУПС висунулися на один із військових аеродромів Харківщини, аби захистити його від ймовірного повітряного удару. Під час маршу на мобільну вогневу групу «напала» ворожа ДРГ. «Напад» було успішно відбито вогнем ЗСУ-23-4 «Шилка».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

«Керчь 2.0»: Кому выгоден казанский скулшутинг

Россию сотрясло очередное кровавое вооруженное нападение на учебное заведение. Первое утро после долгих майских каникул в казанской гимназии №145,...