Як бойові водолази Нацгвардії пройшли навчання в Чорному морі: опубліковано відео

-

Читайте также

В Чорному морі в районі Тендрівської коси відбулися навчальні збори із фахівцями водолазної підготовки різних військових та правоохоронних формувань, зокрема, Нацгвардії.

Бойові плавці тренувались орієнтуватися за сигналами, буксирувати групу водолазів, вести вогонь під водою зі спеціальної підводної зброї та знешкоджувати ворога. Також водолази практикувалися у «захопленні» морського судна за допомогою спеціального обладнання, десантуванні плавців із плавзасобів та повітряного судна, піднятті на штурмовому ходу.

Відео з цих навчань публікує пресслужба НГУ.

Як повідомляла група ІС, в Практичній гавані одеського порту демонстрували водолазний компонент навчань Sea Breeze 2021. Заходи дайвінгпрограми в цьому році стартували з рекордною кількістю учасників: до занурення залучили 130 водолазів з шести країн США, Канади, Польщі, Грузії, Латвії і України.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Как дельцы из аппарата президента РФ «обдирают» посетителей санатория в Партените

Управление делами президента РФ, которому сейчас принадлежит санаторий «Айвазовское» в оккупированном Партените ограничило вход в парк для крымчан и...