ВМС України провели збір-похід кораблів та суден забезпечення. ВІДЕО

-

Читайте также

Військово-Морські Сили ЗСУ провели збір-похід кораблів, катерів та суден забезпечення, метою якого стало відпрацювання елементів бойової підготовки, злагодженості підрозділів різнорідних сил та демонстрація їх присутності в Чорноморському регіоні, повідомляє сайт Міноборони.

Під час збору-походу особовим складом учасників було відпрацьовано низку тактичних вправ, серед яких висадка морського десанту на необладнане узбережжя в умовах панування противника в морі та повітряному просторі, ведення мінно-загороджувальних дій, захист морських комунікацій, недопущення блокування пункту базування, тощо.

Окрім корабельно-катерного складу, в заході взяли участь підрозділи морської піхоти, морської і тактичної авіації Повітряних Сил ЗСУ. Поблизу Одеської області військові в складі тактичних різнорідних груп відпрацювали дії з відбиття нападу противника в морі і надання допомоги судну, що зазнає лиха.

Основою проведеного збір-походу стали кораблі, катери та судна, які цього року були зведені у флотилію ВМС, а керування силами здійснювалось з корабельного пункту управління.

У збір-поході кораблів було задіяно і зведений взвод морської піхоти 88 окремого батальйону морської піхоти, який виконував завдання з висадки морського десанту, охорони та оборони корабля від диверсійних дій.

Морпіхи десантувалися морським і повітряним способом з подальшим взяттям під контроль ділянки узбережжя. Під прикриттям малих броньованих артилерійських катерів морпіхи закріпилися на висоті, зайняли кругову оборону й забезпечили охорону та оборону місцевості.

Відео телерадіостудії «Бриз»

Як повідомляла група «ІС», спецназ Військової служби правопорядку відпрацював евакуацію з ворожої території.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Аномально спекотна погода триватиме в Україні до вихідних

У нашому світі всі явища взаємопов'язані, рухаються та розвиваються: кілька днів тому спека, вітер та пересохлий ґрунт створили передумови...