Випускники-артилеристи НУОУ склали іспит з бойовою стрільбою. ВІДЕО

-

Читайте также

На полігоні Міжвидового центру підготовки підрозділів ракетних військ і артилерії, що дислокується у населеному пункті Дівички на Київщині, зі слухачами-артилеристами випускних курсів денної та заочної форм здобуття освіти командно-штабного інституту застосування військ (сил) була проведена практична частина комплексного екзамену з бойовою стрільбою артилерії. Про це інформує прес-служба Національного університету оборони України.

Теоретична ж частина включала питання з дисциплін, які офіцери вивчали протягом всього періоду навчання в університеті.

Оцінювання практичних навичок та вмінь випускників було організовано та здійснено за скоординованої співпраці керівництва університету з Командуванням Сухопутних військ та Командуванням Десантно-штурмових військ ЗС України.

Під час практичної частини екзамену слухачі виконували обов’язки начальника артилерії окремої механізованої бригади та надавали пропозиції командиру бригади щодо бойового застосування артилерії для прийняття ним рішення на бій.

Наскільки грамотно та вправно діяли випускники-артилеристи, спостерігав та оцінював голова екзаменаційної комісії заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-лейтенант Радіон Тимошенко.

Варто зазначити, що слухачі завчасно не знали, в умовах якого виду бою їм доведеться управляти артилерією. Адже в екзаменаційних завданнях були запропоновані оборонний, наступальний бій та стабілізаційні дії. Тож офіцери мали швидко зорієнтуватися, як саме діяти відповідно до обстановки.

Під час іспиту кожен офіцер-артилерист виконав завдання з управління вогнем артилерійської групи, продемонструвавши належний рівень підготовки.

Тож, незабаром частини та підрозділи Ракетних військ та артилерії Збройних Сил України поповняться професійними та підготовленими військовими кадрами, йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, в районі проведення Операції об’єднаних Сил на Донбасі серед підрозділів окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗС України відбувся конкурс на кращу обслугу 23-мм спареної зенітної установки.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

В Германии арестовали россиянина по подозрению в шпионаже: подробности

В понедельник прокуратура Германии заявила об аресте научного сотрудника университета, обвиняемого в работе на российские спецслужбы. Об этом сообщает...