Військовослужбовці ЗСУ навчались протидіяти морському десанту. ВІДЕО

-

Читайте также

Військовослужбовці інженерно-саперних підрозділів, які несуть бойову службу на межі з окупованою територією Криму вздовж узбережжя Чорного та Азовського морів, при підтримці артилерії та армійської авіації, виконали  практичні тренування з облаштування мінно-вибухових загороджень.

«Рубежі мінування мають значно ускладнити просування противника у глибину оборони наших військ. Підготовлена заздалегідь система інженерних загороджень плаваючими транспортерами ПТС-2 на десантно-доступних ділянках морського узбережжя, що поєднана із системою вогневого ураження, значно скує дії противника та призведе до його значних втрат», — зазначив командувач об’єднаних сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв, повідомляє Служба зв’язків з громадськістю Командування ОС ЗСУ.

За словами Сергія Наєва, військові резерви угрупування військ,  яке підпорядковане Командуванню майже щотижня відпрацьовують на узбережжі практичні дії з протидії висадки морського десанта ймовірного противника з кораблів  та повне його знищення.

Зокрема, цього разу мінометні розрахунки здійснили марш, розгортання та підготовку вихідних даних для стрільби задля артилерійської підтримки інженерно-саперних підрозділів. Разом із тим, воїни-вертолітники відпрацювали вправи зі знищення цілей умовного противника у польоті на малих висотах.

«Постійне тренування резервів і рухомих морських загонів загороджень, на визначених ділянках мінування гарантують своєчасне обмеження мобільності сил противника у разі спроби здійснення збройної агресії», — наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Як повідомляла група ІС, розрахунки протиповітряної оборони, що виконують бойові завдання на межі з тимчасово окупованою територією Кримського півострову, припинили спробу проведення повітряної розвідки умовним противником.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

У Франції українські фахівці навчаються обслуговувати гвинтокрили AIRBUS. ФОТО

У місті Байонна чотири механіки авіаційних підрозділів Держприкордонслужби вчаться обслуговувати двигуни вертольотів AIRBUS. Ще дев’ять українських прикордонників цього року...