Військовослужбовці відпрацювали захист кордону в межах спецоперації «Полісся». ВІДЕО

-

Читайте также

Військовослужбовці оперативного командування «Захід» взяли участь у тактико-спеціальному навчанні в рамках спільної спеціальної прикордонної операції «Полісся» з посилення охорони та захисту українсько-білоруської ділянки державного кордону на пункті пропуску «Дольськ» Камінь-Каширського району Волинської області, повідомляє служба зв’язків з громадськістю ОК «Захід».

Операцію координує та проводить Державна прикордонна служба України спільно із силами Національної гвардії, Національної поліції, Збройними Силами України та іншими залученими резервами.

Головне її завдання — не допустити перетинання нелегальними мігрантами державного кордону та потрапляння їх в Україну, саме з цією метою і забезпечується координація залучених сил.

Як повідомляла група ІС, на Чернігівщині прикордонники провели тренування на випадок зміни обстановки.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Пассажирские перевозки в ОРЛО: цены за проезд растут, автобусы с маршрутов исчезают

С началом нового года на оккупированных территориях Луганской области начался очередной этап «процветания». Так называемые власти существенно подняли цены...