Військові показали, як працює лабораторія з виявлення COVID-19. ВІДЕО

-

Читайте также

У військовому медичному клінічному центрі Західного регіону успішно впроваджують тестування на COVID-19. Причому їх проводять як військовослужбовцям, так і цивільним мешканцям Західного регіону України, повідомляє «АрміяInform».

 У госпіталізованої людини (незалежно чи це військовий госпіталь, чи цивільна лікарня), медперсонал установи бере відповідний аналіз і пересилає його до військової лабораторії, де фахівці у погонах безоплатно перевіряють усі зразки на наявність вірусу COVID-19.

«У нас встановлено сучасне обладнання останнього покоління. Є необхідна кількість реактивів для проведення цих обстежень», — розповіла полковник медичної служби Ольга Думченко.

Зовні лабораторія полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) схожа на невеличкий бункер. Максимально ізольована від зовнішнього світу, з захищеною системою вентиляції та підтримання температури повітря й освітлення. За роботою спеціалістів можна спостерігати лише через невеличке вікно з товстим склом. Усе це потрібно для того, щоб максимально точно отримати результати тестів. Бо саме від цього часто залежить життя пацієнтів. До речі, ця лабораторія є найновішою у Львові, вона здана в експлуатацію близько року тому. У регіоні є ще дві цивільні лабораторії, які також нині проводять ПЛР-діагностику.

« У лабораторії працює п’ятеро спеціалістів. Всі вони фахівці найвищого класу й досконало знають свою роботу», — додала полковник медичної служби Ольга Думченко.

Щодо обстеження цивільних мешканців західних областей України, то й до цього у ВМКЦ готові повністю. Заздалегідь було укладено відповідні угоди, отримано запаси реактивів, налагоджено логістичну складову.

Як повідомляла група «ІС», ЗСУ підготувались на випадок можливого спалаху коронавірусу.

загрузка...

Свежее

Путину не нужен мир в Ливии: Москва ставит на Каддафи

На фоне относительной стабилизации военно-политической ситуации в Ливии произошло очень важное событие. 30 июля была реализована договоренность об открытии...