Військові армії рф підписують згоду на вбивство мирних українців: відео зізнання снайпера

-

Читайте также

Полонені російські окупанти вже не розказують, що приїхали в Україну на навчання. Зараз вони заздалегідь розуміють, що їм будуть давати накази вбивати цивільних українців, повідомляє пресцентр СБУ.

В СБУ допитали полоненого російського снайпера. Українські захисники схопили його під час бойових дій на території Волноваського району у Донецькій області.

«Нам прийшов наказ: написати згоду, що ми їдемо вбивати мирних громадян України. Я написав рапорт 29 числа, дехто написав відмову. Але замполіт сказав: «Підпишіть рапорт заново. Якщо не поїдете, то вас «на губу» відправлять або просто звільнять», — говорить полонений снайпер.

Він зробив вибір – убивати українців, щоб не сидіти в російській тюрмі. Але ймовірно, сидітиме в українській. Адже війна для нього скінчилася, він затриманий та дає свідчення СБУ. Викриває не лише себе, а й злочини інших своїх співвітчизників, наголосили в українській спецслужбі.

Як повідомляла група ІС, цілі підрозділи російських окупантів на Харківщині відмовляються йти у наступ.


Інформація – одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter – посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

В Херсоні електроенергію вже постачають 65% абонентів

У звільненому від російської окупації Херсоні до енергоживлення підключено вже 65% абонентів. Про це повідомив на брифінгу заступник голови...