Вийшов перший фільм трилогії «Вогняний тризуб» про ракетні війська і артилерію ЗСУ. ВІДЕО

-

Читайте также

Бійці з різних частин Нацгвардії закінчили перепідготовку в полку «Азов»

У полку "Азов" завершився п’ятитижневий курс перепідготовки військовослужбовців з різних частин Нацгвардії, які виявили бажання служити в спецпідрозділі. За...

Власти РФ предрекают россиянам бедность: заявление главы Счетной палаты

Глава Счетной палаты РФ Алексей Кудрин заявил о том, что уровень жизни в стране за последние пять лет существенно...

Французские «друзья Крыма» и Нагорный Карабах

25 ноября 2020 года Сенат Франции практически единогласно принял резолюцию «О необходимости признания Республики Нагорный Карабах». Инициаторами документа были...

У День ракетних військ і артилерії Збройних сил України в мережі з’явився перший фільм документальної трилогії “Вогняний тризуб” про цей рід військ.

Автор ідеї проекту – бойовий офіцер, генерал-майор Андрій Маліновський, який російську-українську війну зустрів на посаді командира 26-ї артилерійської бригади, а зараз є начальником Управління ракетних військ і артилерії Сухопутних військ, пише «Новинарня».

Перша частина фільму, хронометражем 47 хвилин, має назву “За законами Всесвіту”. У цій серії головний акцент – на науково-освітню складову. Тобто – які знання й уміння треба опанувати, щоб вражати ворога з великих відстаней, коли не має візуального контакту з ціллю. Перший фільм вибудовує своєрідні сходинки підготовки кадрів, від кадетів до командирів найвищого щабля. Подається історія становлення РВіА за роки Незалежності.

“Уже не для першого мого документального фільму назву підказують військові атрибути. Цього разу це нарукавний знак роду військ: жовтогарячий тризуб на червоному тлі. А саме таким є колір полум’я пострілу, коли вибух пороху нагрівається у каналі ствола до трьох тисяч градусів і виштовхує снаряд”, – розповідає режисер стрічки “Вогняний тризуб” Олексій Гончарук, офіцер 26-ї артбригади імені генерал-хорунжого Романа Дашкевича.

Є вже певна сценарна визначеність і з наступними двома частинами: другий фільм, “Зброя Бога”, присвячено техніці, завдяки якій наші воїни вражають цілі, а фінал трилогії – “Заради кожної краплі” – розповідатиме про ракетників і артилеристів, чия бойова робота береже кров піхоти.

“Як зрозуміло, проект має велику географію. Ми відвідали ракетні й артилерійські частини, наукові і навчальні заклади, підприємства, що працюють заради РВіА. Безперечно, розкриємо сутність артилерії в загальновійськових частинах – механізованих і танкових бригадах, також розповімо про “богів війни” у складі військово-морських сил і десантно-штурмових військ”, – розкриває плани автор сценарію Олег Калашніков, пресофіцер 26-ї артбригади.

Режисер “Вогняного тризубу” Олексій Гончарук (праворуч) із начальником Управління ракетних військ і артилерії СВ ЗСУ генерал-майором Андрієм Маліновським (у центрі)

Вихід другої частини фільму запланований на 6 грудня, День ЗСУ, третьої – на 17 грудня, день святої Варвари, котру вважають покровителькою ракетників і артилеристів.

Як повідомляла група ІС, фільм про Донбас отримав престижну нагороду у США.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Ситуація в зоні ООС: російські окупанти шість разів порушили мирні домовленості

Від початку поточної доби, 28 листопада, російсько-окупаційні війська шість разів порушили домовленості, що вступили в дію 27 липня 2020 року. Про це йдеться у...

Загадочная история Владимира Путина

Буквально вчера я в своем материале "Странный визит странного Владимира Путина в Саров" проанализировал довольно таки абсурдный визит Путина в Саров без соблюдения элементарных...