Домой Видео Війна на Донбасі: розвідка повідомила дані про укомплектованість військ РФ

Війна на Донбасі: розвідка повідомила дані про укомплектованість військ РФ

Представник ГУР МО України Вадим Скібіцький заявив про те, що російські окупаційні війська на Донбасі укомплектовані на 80%. Про це він заявив в ефірі передачі “Донбас. Реалії”.

Коментуючи проведення російською окупаційною адміністрацією перевірки мобілізаційної готовності, Вадим Скібіцький зазначив, що більш укомплектованими є тилові частини та підрозділи забезпечення бойовиків.

“Проблема, яка пов’язана з мобілізаційними ресурсами, була виявлена під час перевірок 1-го та 2-го армійських корпусів комісією генерального штабу ЗС Росії, і в авральному порядку зараз здійснюється усунення недоліків”, – заявив представник ГУР МО України.

За даними воєнної розвідки України, штатна чисельність російських окупаційних військ становить 35,5 тисяч осіб.

Сумарно у двох армійських корпусах проходять службу близько трьох тисяч кадрових військових ЗС РФ.

Проте, за інформацією воєнної розвідки України, відмічається відтік військовослужбовців з частин 1-го та 2-го АК та зменшення мобілізаційного ресурсу.

Це зумовлено тим, що внаслідок важких соціально-економічних умов велика частина населення так званих “республік” виїжджає на територію Росії. У цих умовах російська окупаційна адміністрація всіляко блокує виїзд за межі квазіреспублік громадян віком від 18 до 50 років.

 

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, окупанти активно мінують територію на Донбасі.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу