Відому російську акторку вдруге спіймали українські прикордонники. ВІДЕО

-

Читайте также

Громадянка Російської Федерації Наталя Краснова прибула у четвер, 12 березня, рейсом із Мінська у «Бориспіль». Під час паспортного контролю прикордонники Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» встановили, що наприкінці минулого року вона вже прилітала в Україну, але через незаконне відвідування ТОТ АР Крим у 2018 році їй було заборонено в’їзд на територію нашої країни терміном на 3 роки. Однак жінка вирішила проявити впертість, пише прес-служба ДПСУ.

Росіянка замінила старий паспорт на новий, сподіваючись, що чисті сторінки документа без відмітки про заборону в’їзду їй допоможуть перетнути український кордон. Задум жінки було викрито, оскільки на неї спрацювала інформація із бази даних.

На запитання, чому вона замінила паспорт, жінка повідомила, що документ нібито «з’їла собака».

За умисне невиконання рішення державного органу про заборону в’їзду в Україну, яка мала діяти до кінця 2022 року, російській блогерці та акторці проставили новий термін заборони в’їзду до нашої країни на 10 років.

Зазначимо, що у мережі з гумором відреагували на заборону челябінському Stand Up-коміку Наталі Красновій відвідувати країну до 2030 року.

Нагадаємо, як повідомляла раніше група ІС, співробітники Держприкордонслужби не пустили в Україну члена партії «Единая Россия», який їхав домовлятись про видобуток граніту.

загрузка...

Свежее

Титанические усилия деоккупации: как олигархи зарабатывают в Крыму

Сайт «Металлургпром», со ссылкой на Государственную таможенную службу сообщает, что за пять месяцев 2021 года Украина нарастила экспорт титановой...