Відновлення Донбасу: як рятувальники допомагають ремонтувати пошкоджене обстрілами житло. ВІДЕО

-

Читайте также

На Донеччині тривають відновлювальні роботи. Так, в результаті бойових дій було пошкоджено чимало житлових будинків мирних мешканців Донеччини, повідомляє сайт МВС України.

Самостійно відновити будинки для більшості людей – неможливо, адже переважна більшість громадян – це самотні літні люди, пенсіонери, багатодітні родини. Тож, добре розуміючи проблеми та потреби громадян, керівництво Донецької обласної державної адміністрації у співпраці із Державної службою України з надзвичайних ситуацій здійснюють відновлення пошкодженого в результаті обстрілів житла у прифронтових населених пунктах.

З 1 квітня у Донецькій області працюють рятувальники з усієї країни. Вони латають дахи, замінюють скління, встановлюють коники. Одним словом, надзвичайники здійснюють усі необхідні ремонтні роботи у будинках, що були пошкоджені в результаті обстрілів. Наразі ними відновлено вже 353 будинки. Роботи тривають.

Як повідомляла група «ІС», лікарі ДСНС надали медичну допомогу мешканцям прифронтового Водяного.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

В РФ нашли мертвой пропавшую гражданку США: что известно

В Нижегородской области Российской Федерации нашли мертвой пропавшую гражданку США Кэтрин Сироу. Российский следственный комитет заявил о том, что...