Відділ спеціальних дій морської охорони у Одесі відпрацьовував висотну підготовку. ФОТО та ВІДЕО

-

Читайте также

Продать все ради Марса: Илон Маск пояснил, почему готов расстаться с имуществом

Основатель компании SpaceX и гендиректор Tesla Илон Маск, недавно признанный богатейшим человеком в мире, решил распродать все имущество ради...

Український дизайнер показав концепт важкої колісної універсальної платформи. ФОТО

Український дизайнер військової техніки Денис Сіліч показав концепт універсального військового броньованого транспортного засобу. Презентована важка броньована колісна універсальна платформа...

Что известно о совместном проекте Испании и Колумбии по созданию БПЛА Sirtap. ВИДЕО

Испания и Колумбия совместно реализуют программу Sirtap по созданию средневысотного БПЛА большой продолжительности полета (класса MALE). Фактически это единственная...

Одним з найризикованіших елементів, які доводиться виконувати військовослужбовцям відділу спеціальних дій Одеського загону Морської охорони Держрприкордонслужби при забезпеченні штурмової висадки – спуск з гвинтокрила по динамічному фалу на судно у відкритому морі, адже виконання групою такої висадки потребує неабиякої підготовки, й не лише фізичної, напрацьованих до автоматизму навичок, що досягається системними тренуваннями, інформує прес-служба ДПСУ.

Реалії сьогодення свідчать, що для ефективного захисту морських кордонів, протидії злочинній діяльності на морі, Морській охороні Держприкордонслужбі потрібно постійно впроваджувати інновації в захисті кордону, застосовувати нові форми і методи протидії.

Саме з цією метою морські «специ» протягом трьох тижнів відточували свої вміння на суходільній висоті.

Навчання відбувалися у відповідності до договору між загоном Морської охорони та приватним будівельним підприємством із надання послуг в проведенні навчання з висотної підготовки кваліфікованими фахівцями.

Практичній частині передувала теорія. Організація проведення безпечних дій на висоті, види й способи в’язання та застосування спеціальних вузлів, різні типи спорядження, їх обслуговування та призначення, вихід з аварійної ситуації – ці теми морські прикордонники вивчали протягом тижня.

Згодом два тижні практичних занять на одеському скеледромі. Тут морські спецпризначенці напрацьовували та вдосконалювали навички із власноручного створення вузлів та їх застосування, із безпечного спуску і підйому за допомогою різноманітних пристроїв та приладь.

Зазначається, що навчання тривало під керівництвом одного з найкращих інструкторів-верхолазів Одещині з двадцятирічним стажем Віорела Чебана.

На завершення курсу кожен учасник здав іспит, що складався з теоретичних тестів та практичних заліків. Всі бійці відділу, які брали участь у навчанні, отримали відповідні посвідчення та сертифікати з класифікацією «верхолаз».

Для більшості представників спецпідрозділу така практика не є новою, проте, вони повсякчас із задоволенням долучаються до тренінгів, адже завжди діють за принципом – досконалість не має межі.

Нагадаємо, раніше група ІС писала, як розвідники 81-ї бригади ДШВ ЗСУ відпрацювали завдання з гірської підготовки.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Компании «повара Путина» продолжают наживаться, получая огромные госзаказы

Поставщики питания, связанные с петербургским бизнесменом и "поваром Путина" Евгением Пригожиным, получили за 2020-й год госконтракты на общую сумму...