Від ударів HIMARS в окупантів трясуться ноги – перехоплення СБУ

-

Читайте также

Від наступу Збройних Сил України на Херсонщині та ударів HIMARS у рашистів трясуться ноги. Саме так свої враження від війни на півдні України описує один із російських загарбників. У телефонній розмові, яку перехопила СБУ, окупант розповідає другові, що українські військові нещадно женуть ворога з української землі.

«Чем они только нас не засыпают: и «Градами», и х*ядами… Деревни, которые раньше были наши, отжали, они выгнали наших», — розповідає окупант.

Росіянин жаліється, що від одного лише слова «Хаймарси» у нього трясуться ноги, а в підрозділах починається справжня паніка.

«Щоб ноги в рашистів не тряслися, радимо їм здаватися у полон. Для цього розпочали роботу нові телефони «гарячої лінії»: +380665803498, +380931192984. На них можуть звернутися і самі військовослужбовці, і їхні родичі», — нагадують в СБУ.

 

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, Пентагон оголосив про виділення Україні нового пакету військової допомоги розміром 1,1 млрд. доларів, до якого зокрема входять 18 ракетних систем HIMARS

Свежее

Власники танкерів дедалі частіше відмовляються перевозити російську нафту через санкції

Власники нафтових танкерів масово відмовляються перевозити російську нафту через нафтове ембарго ЄС, що днями вступає в силу, пише Bloomberg. Ті,...