Домой Видео «Вибухівка помилок не вибачає»: на Івано-Франківщині тренувалися саперні підрозділи Нацгвардії. ВІДЕО

«Вибухівка помилок не вибачає»: на Івано-Франківщині тренувалися саперні підрозділи Нацгвардії. ВІДЕО

На навчальному полігоні «Старий Лисець» неподалік Івано-Франківська, відбувся польовий вихід штатних інженерних підрозділів Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України, інформує група інформації і комунікації Західного ТУ НГУ.

Інженерно-саперні підрозділи на практиці відпрацювали порядок розрахунку вибухових зарядів для різних типів матеріалів (залізобетон, дерево, грунт) з метою їх підриву. Також вони встановлювали й знімали вибухові та невибухові інженерні загородження, здійснювали інженерну розвідку місцевості та водних перешкод, розгортали польовий пункт водопостачання тощо.

Особлива увага приділялась роботі з засобами розвідки мінно-вибухових загороджень і діям у складі груп ліквідації загрози вибуху (розмінування) під час ведення пошуку, локалізації та знищення вибухонебезпечних пристроїв.

Усім практичним заходам передувала теоретична підготовка із складанням заліків, адже «вибухівка помилок не вибачає».

Завершальним етапом польового виходу стало змагання серед навчальних груп, де вони відпрацьовували завдання зі спеціальної інженерної підготовки на підготовлених інструкторами навчальних місцях.

«Мета польового виходу полягала в підвищенні рівня теоретичних знань та практичних навичок фахівцями інженерної служби, адже саме в полі військовослужбовці мають змогу поділитись набутим в зоні проведення АТО/ООС досвідом з іншими співслужбовцями та закріпити свої знання на практиці», — зазначив підполковник Петро Лазорко.

Нагадаємо, як повідомляла раніше група ІС, бійці 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила посіли перше місце у конкурсі на краще інженерно-саперне відділення серед підрозділів ОТУ «Північ».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу