Територіальна оборона відіграє надзвичайно важливу роль в обороноздатності України. До виконання завдань територіальної оборони залучаються, крім військових частин, органів військового управління ЗСУ, також Національна поліція, Національна гвардія України. Про це розповів генерал-майор Анатолій Баргилевич, заступник командувача Сухопутних військ ЗСУ з територіальної оборони.

«Від їх скоординованих дій під єдиним керівництвом залежить виконання всіх важливих завдань територіальної оборони, а це на сам перед: оборона і захист державного кордону, забезпечення умов функціонування органів державного влади, стратегічне-оперативне розгортання в боротьбі з диверсійно-розвідувальними силами противника, з незаконними збройними формуваннями. А також забезпечення умов правового режиму військового стану», — підкреслив генерал-майор Баргилевич, який також додав, що всі ці завдання виписані в Законі України «Про оборону України».

Нагадаємо, раніше група ІС повідомляла про те, як екіпажи БТР проводять навчання під Харковом.

Завдання територіальної оборони в обороноздатності України

Завдання Територіальна оборона ЗС України в обороноздатності України«Територіальна оборона відіграє надзвичайно важливу роль в обороноздатності України. До виконання завдань територіальної оборони залучаються, крім військових частин, органів військового управління ЗСУ, також Національна поліція, Національна гвардія України. Від їх скоординованих дій під єдиним керівництвом залежить виконання всіх важливих завдань територіальної оборони, а це на сам перед: оборона і захист державного кордону, забезпечення умов функціонування органів державного влади, стратегічне-оперативне розгортання в боротьбі з диверсійно-розвідувальними силами противника, з незаконними збройними формуваннями. А також забезпечення умов правового режиму військового стану», — генерал-майор Анатолій Баргилевич, заступник командувача Сухопутних військ ЗСУ з територіальної оборони.Всі ці завдання виписані в Законі України «Про оборону України»Прес-служба КСВ ЗСУ

Опубліковано Сухопутні війська ЗС України Понеділок, 24 червня 2019 р.