В ЗСУ посилять інженерну бригаду: що відомо

-

Читайте также

Інженерна бригада Збройних Сил України з міста Кам’янець-Подільський буде посилена загоном штурму та розгородження. Про це йдеться у повідомленні видання АрміяInform.

Сили та засоби бригади продемонстрував дії загону штурму та розгородження у забезпеченні наступу військ під час нещодавнього інструкторсько-методичного заняття.

Начальник інженерних військ – начальник управління інженерних військ Командування Сил підтримки полковник Олександр Яковець розказав, що такий загін вже найближчим часом введуть до штату бригади.

«Ми практично відпрацювали варіанти дій груп штурму і розгородження у веденні наступу загальновійськовими підрозділами. Є кілька таких варіантів», – повідомив офіцер.

З тактикою застосування групи ознайомлювались представники командувань різних видів та родів військ ЗС України.

Результати цього інструкторсько-методичного заняття буде використано вже під час найближчих навчань, тренувань, заходів бойової підготовки і застосування інженерних підрозділів у межах операції Об’єднаних сил.

Результатом фахового збору стануть чіткі пропозиції на розгляд керівництву ЗС України, які мають суттєво покращити ефективність виконання завдань за призначенням у плануванні й застосуванні інженерних підрозділів і частин під керівництвом загальновійськового командира.

Відео з коментарями начальника управління інженерних військ Командування Сил підтримки полковника Олександра Яковця:

 

Підрозділи штурму та розгородження призначений для інженерного забезпечення частин та підрозділів інших родів військ у наступі.

Подібні частини існували в радянській армії в роки другої світової війни, і мали назву «штурмовые инженерно-саперные бригады». Вони були створені для подолання мінних загороджень в ході наступу своїх військ, та штурму укріплених позицій противника.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, Україна планує активізувати участь у навчаннях НАТО.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

В Афганистане на бомбах подорвались два автобуса: есть погибшие

В Афганистане в провинциях Забул и Парван подорвались два пассажирских автобуса в результате отдельных взрывов. Как сообщает APnews со...