В зоні ООС визначили кращий танковий взвод. ФОТО та ВІДЕО

-

Читайте также

У конкурсі на кращий танковий взвод об’єднаних сил змагалися підрозділи семи бригад, які безпосередньо виконують бойові завдання у Донецькій та Луганській областях. В підсумковому епізоді змагань танкісти показали варіанти ведення протидесантної оборони ділянки морського узбережжя з практичним виконанням навчально-бойових стрільб із озброєння танків по надводним цілям умовного противника, повідомляє пресцентр ООС.

«Сьогодні кращі танкові взводи показали свої навички при обороні морського узбережжя. Ми готові відбити наступ противника як на суходолі, так і з моря. Екіпажі показали відмінний результат, обмінялися досвідом та своїми напрацюваннями», – наголосив командувач об’єднаних сил  генерал-лейтенант Олександр Павлюк. 

Під час змагань було відпрацьовано три номінації: управління танковим підрозділом під час ведення наступального бою, вогневе ураження, та водіння в складних умовах місцевості, розвідка цілей та виклик вогню артилерії.

«З досвіду проведення операції Об’єднаних сил та початкових етапів Антитерористичної операції танкові підрозділи як основна ударна сила Сухопутних військ України відпрацьовували такі елементи які передбачають ведення вогню по черзі з декількох вогневих позицій по цілях, в тому числі і по надводним цілям, не затримуючись на одній позиції більше п’яти-десяти секунд.

«Танкова двійка» – передбачає дії у парах. Пари послідовно замінюють одна одну для поповнення боєкомплекту та у разі виходу з ладу. А також «Танкова карусель» – декілька бойових машин по черзі виходять на позиції для стрільби, відкривають вогонь та одразу відходять назад. Таким чином, для противника танк з’являється лише на декілька секунд, що ускладнює можливість відкрити вогонь у  відповідь», – розповів заступник командувача ООС полковник Михайло Драпатий.

За результатами проведення конкурсу 1-е місце виборола 93-я окрема механізована бригада «Холодний Яр». Друге призове місце – 1-а окрема танкова Сіверська бригада. Танкісти 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила були третіми.

Призери конкурсу були нагороджені сувенірними подарунками та грошовими сертифікатами. Кращі військовослужбовцям отримали відзнаки та почесні грамоти від командувача ООС генерал-лейтенанта Олександра Павлюка.

Як повідомляла група ІС, роком раніше завершились змагання на кращий танковий взвод ЗСУ. Перше місце тоді посів танковий взвод 17-ї окремої танкової Криворізької бригади. Другою стала команда 25-ї окремої повітрянодесантної Дніпропетровської бригади, а замкнули трійку переможців танкісти 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади із Закарпаття.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

В зоні ООС визначили кращий танковий взвод. ФОТО та ВІДЕО

У конкурсі на кращий танковий взвод об’єднаних сил змагалися підрозділи семи бригад, які безпосередньо виконують бойові завдання у Донецькій...