В зоні ООС військовослужбовці проходять курс гірської підготовки. ВІДЕО

-

Читайте также

В зоні проведення Операції об’єднаних сил проходять курс гірської підготовки військовослужбовці окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади.

Гірські піхотинці навчаються техніці й тактиці пересування скелями, відпрацьовують елементи десантування за допомогою мотузок, транспортування пораненого, доставки боєприпасів, повідомляє пресцентр ООС.

Навички гірської підготовки мають прикладний характер. Такі вміння необхідні під час ведення бойових дій не тільки в горах, а й в урбанізованій місцевості, серед зруйнованих будівель і споруд, промислових об’єктів.

Навчання відбуваються на гірському полігоні Донеччини, де є місця імітації складних ділянок рельєфу, включених у програму підготовки особового складу.

Як повідомляла група ІС, з середини січня до середини березня тривав перший зимовий блок пілотного проєкту «Курс гірської підготовки». Участь у курсі взяли понад 100 військовослужбовців.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Як проходило контрдиверсійне навчання на Франківщині. ФОТО

Тактико-спеціальні навчання окремого загону спецпризначення Західного територіального управління Нацгвардії розпочались за такою легендою: «Диверсійно-розвідувальна група, в кількості 7 чоловік,...