В зоні ООС на Приазов’ї військові отримали берети гірських піхотинців після тривалої підготовки. ФОТО та ВІДЕО

-

Читайте также

Група військовослужбовців окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади отримала берети гірських піхотинців. Здачу екзамену на берет приурочили до річниці частини, повідомляє пресцентр ООС.

Враховуючи те, що армійці виконують бойові завдання в районі проведення ООС, окремо з кожного підрозділу готується певна кількість військовослужбовців, які в подальшому стануть інструкторами і будуть впроваджувати систему гірсько-штурмової підготовки підрозділів.

Як розповів командир окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади,  щоб отримати берет, треба не менше півроку прослужити у бригаді без порушень дисципліни і здати нормативи альпіністської підготовки початкового рівня на відмінно. Враховуючи рельєф та високу температуру повітря, військовослужбовці доклали максимум зусиль, аби отримати «грунтовий» берет.

Залік на право носіння берету кольору «грунт» є нелегким випробуванням, але хлопці витримали. Група початкова і в неї було всього три тижні на підвищення показників своєї витривалості. Час на виконання нормативу 25 хвилин. Довжина смуги близько кілометра.

Частково саму ідею смуги перешкод гірські штурмовики перейняли від змагань зі спортивного туризму, але тільки ті елементи, що безпосередньо необхідні для армійської служби. Всі тренування на витривалість відбуваються у засобах захисту зі зброєю.

В майбутньому військові почнуть вдосконалювати техніку та навчатися здійсненню рятувальних робіт та тактичній медицині в умовах гір.

Як повідомляла група ІС, з середини січня до середини березня тривав перший зимовий блок пілотного проєкту «Курс гірської підготовки». Участь у курсі взяли понад 100 військовослужбовців.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

КПВВ в зоні ООС: прикордонники повідомили про підсумки робочого тижня

В зоні проведення операції Об’єднаних сил усі КПВВ відкриті для пропуску через лінію розмежування з 8 до 16-ї години....