В Україні відзначають День Сил спеціальних операцій: привітання командувача ОС

-

Читайте также

Сьогодні в Україні відзначається День Сил спеціальних операцій ЗСУ. Командувач об’єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв привітав українських спецпризначенців з їхнім професійним святом.

«Від імені Командування об’єднаних сил Збройних Сил України та від себе особисто щиро вітаю Вас із професійним святом!

Сили спеціальних операцій – один із наймолодших родів українського війська, який за короткий час продемонстрував високий рівень вишколу, професіоналізму та майстерності.

На мужніх плечах воїнів-спецпризначенців покладена відповідальність за виконання широкого спектру спеціальних і бойових завдань у найекстремальніших умовах, а також проведення складних військових та інформаційно-психологічних операцій.

Дорогі побратими, Ви показали бойову стійкість, мужність та відвагу під час проведення Антитерористичної операції та у складі операції Об’єднаних сил. Разом з іншими підрозділами Збройних Сил України Ви робите найважливішу справу – захищаєте незалежність та територіальну цілісність нашої Батьківщини.

Ваше бойове гасло «Іду на ви!» — справжній символ незламності та нескореності, який підкреслює Вашу готовність дивитися в очі ворогу та наперекір перешкодам цілеспрямовано досягати своєї мети, а слова «Тихо прийшов, тихо пішов» підтверджують здатність завжди залишатися непоміченими.

У цей святковий день, сердечно дякуємо і вклоняємось всім воїнам-спецпризначенцям за самовіддану службу на благо зміцнення Української держави та її обороноздатності.

Бажаю Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, добробуту, наснаги, оптимізму, невичерпної енергії та незламної віри у свої сили!

Слава Україні! Разом переможемо!», — сказав генерал-лейтенант Сергій Наєв.

 


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Коронавирус в Крыму: в Артеке оккупанты продолжают проводить массовые мероприятия. ФОТО

Во временно оккупированном Крыму продолжают проводить массовые детские мероприятия, несмотря на катастрофическую ситуацию с заболеваемостью COVID-19. Об этом свидетельствуют...