В Україні успішно завершено випробування ракет РС-80. ВІДЕО

-

Читайте также

Державна компанія «Артем» завершила випробування першої партії некерованих авіаційних ракет РС-80, виготовлених для потреб Міністерства оборони України.

Вогневі випробування пройшли успішно, підтвердивши відповідність продукції технічним вимогам та високим стандартам якості, повідомляє сайт Укроборонпрому.

Вироби готові до дострокової передачі замовнику. В компанії очікують збільшення державного замовлення на даний перспективний вид боєприпасів.

PC-80 – некерований реактивний снаряд повітряного базування з кумулятивно-осколковою бойовою частиною. Призначений для ураження броньованих цілей, танків, бронетранспортерів, САУ, а також неброньованих наземних цілей, ракет, пускових установок, радіолокаційних станцій, літаків на стоянках, живої сили противника, фортифікаційних споруд та інших цілей.

Ракети РС-80 можуть застосовуватися не тільки для комплектації авіації, а також у складі озброєння перспективних наземних платформ, і навіть на десантно-штурмових катерах.

Нагадаємо, у лютому стало відомо про те, що Збройні Сили України прийняли на озброєння ракети РС-80 вітчизняного виробництва.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Победа «Талибан» порождает новые опасения на Кавказе

В связи с победой «Талибана» в Афганистане, Россия и государства Центральной Азии крайне обеспокоены вероятностью возникновения потоков беженцев в...