В Україні сьогодні відзначають День пам’яті захисників

-

Читайте также

Сьогодні, 29 серпня, в Україні відзначають День пам’яті захисників України, що загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни. З цієї нагоди зі зверненням виступив командувач об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв.

— Герої живі, поки жива пам’ять про них. Своїм внеском вони дозволили Україні залишатися вільною і продовжувати боротися з російським окупантом, — наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Як зазначив командувач, ми маємо схилити голову перед всіма українськими воїнами, що віддали життя, самовіддано обороняючи нашу землю. І, це найменше, чим ми можемо віддячити загиблим захисникам.

— День пам’яті захисників України, що загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни, 29 серпня ми відзначаємо не випадково, — підкреслив генерал-лейтенант Сергій Наєв. — Бо саме в цей день у 2014 році, в ході російсько-української війни та Іловайської операції відбувся прорив української групи військ з російського оточення, проявився масовий героїзм та загинула найбільша кількість українських воїнів.

Ті трагічні події війни розгорталися саме на полях соняхів, які вже поспіли. І саме під цими соняхами, сотні захисників України в боротьбі з ворогом поклали своє життя на вівтар свободи та незалежності нашої країни. Саме тому символом Дня пам’яті став сонях.

— Для кожного із загиблих воїнів, Україна була сонцем в душі, яке зігрівало і надихало захищати свій дім. Тому сонях пам’яті – це ще й символ історичної мужності українських воїнів. З чорним, як українська земля, зернятком, що обов’язково проросте, — зауважив генерал-лейтенант.

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

ЖИВІ, ПОКИ ПАМ'ЯТАЄМО!- Герої живі, поки жива пам’ять про них. Своїм внеском вони дозволили Україні залишатися вільною і продовжувати боротися з російським окупантом, — наголосив командувач об'єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв.Як зазначив командувач, ми маємо схилити голову перед всіма українськими воїнами, що віддали життя, самовіддано обороняючи нашу землю. І, це найменше, чим ми можемо віддячити загиблим захисникам.- День пам’яті захисників України, що загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни, 29 серпня ми відзначаємо не випадково, — підкреслив генерал-лейтенант Сергій Наєв. — Бо саме в цей день у 2014 році, в ході російсько-української війни та Іловайської операції відбувся прорив української групи військ з російського оточення, проявився масовий героїзм та загинула найбільша кількість українських воїнів.Ті трагічні події війни розгорталися саме на полях соняхів, які вже поспіли. І саме під цими соняхами, сотні захисників України в боротьбі з ворогом поклали своє життя на вівтар свободи та незалежності нашої країни. Саме тому символом Дня пам’яті став сонях.- Для кожного із загиблих воїнів, Україна була сонцем в душі, яке зігрівало і надихало захищати свій дім. Тому сонях пам'яті – це ще й символ історичної мужності українських воїнів. З чорним, як українська земля, зернятком, що обов'язково проросте, — зауважив генерал-лейтенант.Разом переможемо!Служба зв'язків з громадськістю Командування об'єднаних сил ЗС України#Ukraine #ЗСУ #ArmedForcesofUkraine #КОС #JointForcesCommand #JFC #military

Опубліковано Командування об'єднаних сил ЗС України Четвер, 27 серпня 2020 р.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

В Крыму оккупанты обманом и пропагандой вербуют молодежь в ряды путинской «гвардии»

Лето — лучшая пора года для российской пропагандистской машины. Пользуясь случаем, Кремль открывает десятки «военно-патриотических» лагерей для подготовки свежего...