В Україні провели успішні випробування нового ракетного двигуна. ВІДЕО

-

Читайте также

На держпідприємстві «Виробниче об’єднання Південний машинобудівний завод ім. О.М. Макарова» провели успішні випробування рідинного ракетного двигуна РД861К.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на пресслужбу підприємства.

“Успішно проведені випробування завершили наземне відпрацювання двигуна РД861К та остаточно підтвердили працездатність конструкції, систем та вузлів двигуна в діапазоні заданих умов експлуатації”, — повідомили у пресслужбі.

Роботи проводилися на першому стенді випробувального підрозділу Південмашу. Під час їх проведення було здійснено цикл вогневих випробувань, який мав 15 включень сумарною тривалістю 1601,6 секунд. Досліджувалася поведінка двигуна на різних режимах експлуатації, у тому числі на граничних.

Двигун РД861К розроблено КБ «Південне» та вироблено на Південмаші. Його планують використовувати в якості маршового на третьому ступені ракети-носія «Циклон-4».

Роботи над двигуном тривали з 2006 року, майже 14 років фахівці конструкторського бюро та заводу відпрацьовували його до належних технічних характеристик.

Також на підприємстві зазначили, що досягнуті характеристики дають можливість використання РД861К на другому ступені перспективної ракети-носія «Циклон-4М», розроблення якої наразі триває.

Як повідомляла група «ІС», КБ «Південне» представило майбутній ракетний комплекс України.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

В России предложили официально отправлять оружие на Донбасс. ВИДЕО

На фоне активной поддержки Украины поставками военной помощи со стороны стран Запада в России предлагают открыто помогать оружием боевикам...