В Україні пройшли чергові випробування крилатої ракети «Нептун». Вражаюче відео

-

Читайте также

Київське конструкторське бюро «Луч» оприлюднило відео з чергових випробувань протикорабельної крилатої ракети Р-360 «Нептун».

Ракета призначена для знищення кораблів водотоннажністю до 5 тисяч тонн, і має бойову частину масою у 150 кг. Ракета розвиває дозвукову швидкість у 900 км/год та здійснює політ на надмалих висотах — кілька метрів над рівнем моря. Дальність польоту — до 280 км.

Зазначається, що випробування ПКР, яка може маневрувати під час польоту, завершилися успішно.

Р-360

#КБЛУЧ 🇺🇦 #Нептун Чергові випробування протикорабельної крилатої ракети Р-360 «Нептун» завершилися успішно. Це результат величезної праці людей, які сумлінно виконують свою роботу.

Опубліковано КБ "ЛУЧ" Пʼятниця, 26 червня 2020 р.

«Це результат величезної праці людей, які сумлінно виконують свою роботу», йдеться у анотації до відео.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше в рамках випробувань «Нептуна» було виконано залпові пуски двох крилатих ракет по двом різним морським цілям.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

В ООН предупредили о следующей пандемии, против которой нет вакцины

Если страны не примут срочных мер по управлению водными и земельными ресурсами и борьбе с чрезвычайной ситуацией с климатом,...