В Україні презентували стрічку про львівських десантників. ВІДЕО

-

Читайте также

В Україні презентували документальний фільм «Шлях кольору марун» про 80-ту окрему десантно-штурмову бригаду ДШВ Збройних Сил України. Про це йдеться у повідомленні видання «Діло».

Фільм можна переглянути на Ютуб-каналі Військового телебачення України.

«Львівські десантники золотими літерами вписали в сучасну історію України звільнення Слов’янська та містечок і селищ Луганщини, оборону Луганського аеропорту. Рівень своєї підготовки з’єднання відмінно демонструє на міжнародних навчаннях. А дивіз ДШВ «Завжди перші» львів’яни доводять щодня», – йдеться у описі до документальної стрічки.

Автори фільму: Анатолій Стельмах, Олексій Мазурін, Владислав Назаркевич, Віктор Ануфрієв, Віктор Гром, Олександр Райковський, Ростислав Борисов, Юрій Стоянський.

 

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, вийшов перший фільм трилогії «Вогняний тризуб» про ракетні війська і артилерію ЗСУ.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Онуфрій літає Україною на гелікоптері свого диякона Новинського: опубліковано відео

Кілька днів тому на Волині пройшло святкування 1020-ої річниці від заснування Святогорського Успенського Зимненського монастиря РПЦвУ. На урочистості запросили...