В рамках навчань «Об’єднані зусилля 2020» відбулось тренування понтонерів. ВІДЕО

-

Читайте также

Понтонери Сил підтримки Збройних Сил України провели тренування в рамках навчань «Об’єднані зусилля 2020».

Як повідомляє пресслужба Командування СП ЗСУ, військові частини та підрозділи Сил підтримки забезпечили практичні дії воїнів-десантників та військовослужбовців 16-ї десантно-штурмової бригади ЗС Великої Британії під час спільних тренувань у Миколаївській області.

На одному з етапів практичних дій понтонери Сил підтримки здійснили переправу та форсування водної перешкоди разом з підрозділами ДШВ Збройних Сил України та Великої Британії.

До виконання завдань підтримки було залучено підрозділи інженерних військ, радіоелектронної боротьби, РХБ захисту. Також працювали військовослужбовці воєнно-топографічної та навігаційної служби, фахівці гідрометеорології військових частин Командування СП ЗСУ. Загалом же залучили більше 15 підрозділів та військових частин.

Нагадаємо, цьогоріч вперше до проведення стратегічного командно-штабного навчання «Об’єднані зусилля 2020» для спільного виконання навчально-бойових завдань будуть залучені військові підрозділи збройних сил країн-членів НАТО (США, Великої Британії).


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Беженцы из Афганистана: в ЕС на 40% выросло количество просителей убежища

В Европейском Союзе в августе на 40% выросло количество просителей убежища по сравнению с ситуацией год назад. Причиной этому...