В районі ООС знищено вантажівку з боєприпасами бойовиків. ВІДЕО

-

Читайте также

29 квітня на Луганщині військовослужбовці Збройних Сил України за допомогою протитанкового ракетного комплексу знищили транспортний засіб російських окупантів, який здійснював підвезення боєприпасів на позиції, повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

Днями в цьому районі внаслідок ворожого обстрілу загинув український військовослужбовець. Також, як повідомлялося раніше, окупанти відкривали вогонь по житловим кварталам Золотого-4 та пошкодили декілька будинків цивільного населення.

Влучним пострілом наші захисники вкотре нагадали противнику про невідворотність покарання за свої злочинні дії.

Військовослужбовці ОС знищили з ПТРК транспортний засіб окупантів

Військовослужбовці ОС знищили з ПТРК транспортний засіб окупантів29 квітня на Луганщині військовослужбовці Збройних сил України за допомогою протитанкового ракетного комплексу знищили транспортний засіб російських окупантів, який здійснював підвезення боєприпасів на позиції.Нагадаємо, днями в цьому районі внаслідок ворожого обстрілу загинув український військовослужбовець. Також, як повідомлялося раніше, окупанти відкривали вогонь по житловим кварталам Золотого-4 та пошкодили декілька будинків цивільного населення. Влучним пострілом наші захисники вкотре нагадали противнику про невідворотність покарання за свої злочинні дії.Об’єднані сили й надалі продовжують надійно контролювати лінію зіткнення. Підрозділи, що обороняються, вживають адекватних заходів, в том числі і вогневого впливу на окупантів з метою збереження життя і здоров’я військовослужбовців та цивільних осіб.

Опубліковано Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation Четвер, 30 квітня 2020 р.

«Об’єднані сили й надалі продовжують надійно контролювати лінію зіткнення. Підрозділи, що обороняються, вживають адекватних заходів, в том числі і вогневого впливу на окупантів з метою збереження життя і здоров’я військовослужбовців та цивільних осіб», — зазначається в повідомленні.

Як повідомляла група «ІС», командувач ООС розповів, скільки російських окупантів загинуло на Донбасі.

загрузка...

Свежее

Премьер России обвинил бизнес в резком росте цен на продукты

Резкое ускорение продовольственной инфляции в России явилось результатом «жадности» отдельных производителей и торговых сетей, заявил премьер-министр РФ Михаил Мишустин,...