Командування Операції об’єднаних сил повідомило, що за добу не було зафіксовано жодного обстрілу українських позицій на Донбасі.

Про це повідомляє прес-центр ООС.

Однак двоє українських військовослужбовців загинули і ще двоє отримали поранення, підірвавшись на невідомому вибуховому пристрої. У штабі ООС уточнили, що вибуховий пристрій було встановлено диверсійно-розвідувальною групою бойовиків російсько-окупаційних формувань.

Інформацію про відсутність обстрілів підтвердив очільник одного із підрозділів на Маріупольському напрямку Андрій Гнатов, повідомляє ТСН.

«Я точно можу стверджувати, що зброя ані підрозділами ЗСУ, ані підрозділами окупаційних військ по позиціях супротивника не застосовувалась. Відмічались поодинокі звуки, схожі на постріли, але ситуація може змінитися у будь-який момент», — розповів він.

Нагадаємо, як раніше повідомляла група ІС, командування Об’єднаних сил наголосило, що підрозділи ОС адекватно відповідатимуть на ворожі обстріли у разі порушення російськими окупаційними підрозділами режиму припинення вогню та здійснення ними збройних провокацій й обстрілів наших позицій, чи мирних населених пунктів.